באוהאוס עוצר נשימה
בגליל ים

ברוכים הבאים
לנאות הפסגה

פרויקט המגורים הייחודי בגליל ים הרצליה הוא יצירה ארכיטקטונית מרגשת מאת משרד האדריכלים הנודע LSA ,בהשראת בית רייספלד בתל אביב. תכנון הבניין הווירטואוזי, מעניק פרשנות מודרנית מרשימה ביותר לסגנון הבאוהאוס ומיקומו המושלם של הפרויקט בשכונת היוקרה המתהווה – מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות: ארכיטקטורה ייחודית המביאה את סגנון הבאוהאוס התל אביבי הנודע, לסביבה הפסטוראלית של גליל ים, בדמות 52 יחידות הפרושות על פני 9 קומות. 5 דקות נסיעה מהים ומצירי התנועה המרכזיים.
בפרויקט מגוון דירות גן מיוחדות, חמישה חדרים מרווחים מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים בעלי שטח בנוי מוגדל במיוחד.

LOCATION

על השכונה

פרויקט המגורים הייחודי בגליל ים הרצליה הוא יצירה ארכיטקטונית מרגשת מאת משרד האדריכלים הנודע LSA ,בהשראת בית רייספלד בתל אביב. תכנון הבניין הווירטואוזי, מעניק פרשנות מודרנית מרשימה ביותר לסגנון הבאוהאוס ומיקומו המושלם של הפרויקט בשכונת היוקרה המתהווה – מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות: ארכיטקטורה ייחודית המביאה את סגנון הבאוהאוס התל אביבי הנודע, לסביבה הפסטוראלית של גליל ים, בדמות 58 יחידות הפרושות על פני 9 קומות. והכל 5 דקות נסיעה מהים ומצירי התנועה המרכזיים.

הנני מאשר/ת בזאת כי עם מילוי הפרטים ושליחתם אני מסכים/ה לקבל שיחות שיווקיות, הודעות בסמס ו/או במייל גם אם אחד ממספרי הטלפון שלי רשום במאגר “אל תתקשרו אלי” של הרשות להגנת הצרכן.

נגישות