27 בדצמבר, 2015

באירוע השקה לפרויקט של קבוצת הורוביץ בשכונת אם המושבות בפתח תקווה נמכרו יותר מ-30 דירות.

קבוצת הורוביץ מדווחת כי נמכרו כבר 50% מהדירות בפרויקט "הורוביץ במושבה" בתוך כשבוע וחצי, אז זכתה הקבוצה באופציה לרכישת קרקע לבניית מגדל 19 קומות הכולל 70 יח"ד באם המושבות. לאחר הזכייה קיימה החברה אירוע השקה לפרויקט אליו הגיעו יותר מ-250 מתעניינים. לרגל חג הפסח יוצאת החברה במבצע לדירות 5 חדרים, שמסגרתו הרוכשים ייהנו מתוספת של בית חכם.

חני הורוביץ מסרה כי "יש לנו חצי שנה לסיים את ההרשמה למגדל, אבל קצב המכירות בשבוע האחרון הפתיע אותנו ובעז"ה נקדים את היעד שהגדרנו לעצמנו. עיקר הרוכשים הם אנשי היי-טק, רואי חשבון ועורכי דין שזיהו את הפוטנציאל בשכונה האטרקטיבית. המחירים התחרותיים ביחס לאזור, השכונה האטרקטיבית והמגדל הייחודי שעוצב על ידי אילן פיבקו, הובילו לכך שהביקוש היה גבוה מאוד".

קבוצת הורוביץ תקים את מגדל "הורוביץ במושבה" ברחוב משה סנה באם המושבות שבפתח תקווה. המגדל תוכנן על ידי אדריכל העל אילן פיבקו, וכולל דירות 5 מרווחות בשטח של 120 מ"ר עם מרפסות ענקיות של כ-20 מ"ר, כמו גם דירות גן 5 חדרים בשטח של כ-140 מ"ר עם גינה ענקית בשטח של 200 מ"ר. המחיר לדירת 5 חדרים החל מ-1.59 מיליון שקל לשם השוואה, המחיר הממוצע לדירת 5 חדרים באזור עומד על 1.9 מיליון שקל.

היתרון הגדול של המגדל הוא המיקום הטוב ביותר באם המושבות כאשר החזית פונה לשכונת צמודי קרקע והנוף פתוח עד לים התיכון. המגדל יכלול חניות תת-קרקעיות, מחסנים, לובי מפואר ואולם אירועים לרשות דיירי הבניין. הדירות כוללות מפרט עשיר: בחירה של מספר סוגי מטבח מפוארים, פרקטים בכל חדרי השינה והכנה למיזוג אוויר מרכזי.

את הפרויקט ילווה עו"ד דויד גוהן ממשרד וינרוט, בעל ניסיון עשיר בליווי קבוצות רכישה, שציין כי "אנו שמחים להיות חלק מהמשך ההצלחה של קבוצת הורוביץ".

נגישות