23 בדצמבר, 2015

חודש וחצי אחרי השקת הפרויקט באם המושבות בפתח תקווה קבוצת הורוביץ מדווחת על מכירות בהיקף של 48 מיליון שקל. דירת 4 חדרים נמכרת החל מ-1.47 מיליון שקל

קבוצת הורוביץ מדווחת כי נמכרו כבר 30 דירות בפרויקט My Horowitz בשכונת אם המושבות בפתח תקווה בתוך כחודש וחצי בהיקף כספי מצטבר של 48 מיליון שקל.

הפרויקט באם המושבות הוא מגדל של 21 קומות הכולל 80 יח"ד. תמהיל הדירות בפרויקט כולל דירות 4, 5 ו-6 חדרים ופנטהאוזים. כאשר מפרט הדירות עשיר במיוחד וכלל בין היתר, מרפסות שמש גדולות עם ריצוף דמוי דק, ריצוף גרניט פורצלן 80 * 80 בחדר מגורים, פרקט בחדר ההורים, אסלות תלויות בעלות מיכל הדחה סמוי בכל חדרי השירותים והמקלחת ועוד. צפי האכלוס הוא דצמבר 2018 והמחיר ההתחלתי עבור דירת 4 חדרים עומד על 1.47 מיליון שקל.

המגדל יוקם על אחת הקרקעות האחרונות הזמינה לבנייה למגורים באם המושבות, ונחשבת לאטרקטיבית במיוחד בשל מיקומה הפנימי והשקט. שכונת אם המושבות החדשה ממוקמת בצפון מערב פתח תקווה בין השכונות סגולה לאם המושבות הוותיקה ומשתרעת על שטח של כ-1,000 דונם, מאוכלסת על ידי 10,260 תושבים בכ-3,000 בתי אב.

חני הורוביץ, בעלת קבוצת הורוביץ, מסרה כי "זהו הפרויקט הרביעי שהקבוצה בונה בשכונת אם המושבות. עיקר הרוכשים בשכונה הם אנשי היי-טק, רואי חשבון ועורכי דין שזיהו את הפוטנציאל בשכונה האטרקטיבית. המחירים שלנו תחרותיים במיוחד והדירות מתוכננות היטב".

לקבוצת הורוביץ 250 דירות כבר מאוכלסות בשכונה בפרויקטים 'חן המושבה' ו'מגדל המושבה'. שיווק פרויקט 'הורוביץ במושבה' הסתיים לפני כחודשיים ובימים אלו נמצא בהליכי תכנון ובנייה.

נגישות