קבוצת הורוביץ, בבעלותה של היזמית חני הורוביץ, ואשל הירדן בבעלות היזם גלעד קוגלמן, מקימים את פרויקט Inno ברובע התעשייה החדש MY ONO, הנבנה בימים אלה בין צומת סביון לקרית אונו.

הפרויקט כולל 2 בנייני משרדים ובניין מגורים, בני 17 קומות כל אחד, הממוקמים מעל שטחי מסחר. שטחו הכולל של הפרויקט עומד על כ-44 אלף מ"ר. בניית הפרויקט תתבצע בשני שלבים: בעוד כשנה תחל בניית שטחי המשרדים והמסחר, המשתרעים על פני 26 אלף מ"ר וצפויים להתאכלס בשנת 2025, ובשלב השני ייבנה מגדל המגורים. היקף ההשקעה בפרויקט כולו מוערך בכ-700 מיליון שקל.

לכל אחד משלושת המבנים תוכנן לובי כניסה רחב ומפואר, וכן חצר פנימית ירוקה שופעת צמחייה, לצד קומת מסחר פתוחה שתכלול בתי קפה, מסעדות ומגוון חנויות. דיירי ואורחי הפרויקט ייהנו מחניון תת-קרקעי חכם הכולל עמדות אופניים ועמדות טעינה לרכבים חשמליים, Roof-Top פתוח ועוד.

קבוצת הורוביץ מצעידה את הפרויקט מתוך מטרה לממש את חלומה של כל חברה בארץ, אשר רוצה לקדם עבור עובדיה חללי עבודה מתקדמים לצד שילוב של אורח חיים בריא  – גולת הכותרת בפרויקט הינם חדרי כושר מתקדמים שיעמדו לרשות דיירי המשרדים בכל קומה וקומה, מתוך מטרה להקנות לכל עובד במתחם פעילות ספורטיבית חיונית ומרעננת.

פרויקט Inno יציע לחברות חוויית עסקים חדשנית שתבוא לידי ביטוי, בין היתר, במודולריות העיצובית בכל קומה. כל חברה תוכל ליהנות מההתאמה המדויקת ביותר לצרכיה, בין אם מדובר ב- OPEN SPACE או במשרדים פרטיים. הפרויקט נבנה על פי התקנים המתקדמים ביותר של בנייה ירוקה.

שטחי המסחר יוצעו להשכרה ואילו שטחי המשרדים יוצעו למכירה במחירים הנעים בין 12 ל-14 אלף שקל למ"ר. שטחים אלה מיועדים הן למשקיעים והן למשתמשי קצה. קהל היעד הפוטנציאלי הינו חברות הייטק לצד פירמות רואי חשבון, עו"ד ובעלי מקצועות חופשיים. שלב שיווק המגורים יתבצע בהמשך.

רובע MyOno הינו מרכז עסקים ובילויים חדש, המוקם לרווחתם של תושבי בקעת אונו ושל השכונות החדשות המוקמות סביב הרובע, הכוללות 4,000 יחידות דיור חדשות בקריית אונו, 3,000 יחידות דיור חדשות באור יהודה, 16,000 יחידות דיור ברמת-גן ו-4,300 יחידות דיור חדשות ממזרח לצומת סביון. הרובע נהנה מתשתיות מתקדמות ונמצא בשיאה של מהפיכה תחבורתית הכוללת תחבורה ציבורית מלאה, לרבות תחנת הקו הסגול העתידי של הרכבת הקלה. הוא ממוקם על עורק תחבורה ראשי, בין כביש 461 לכביש 4622 ונהנה מקרבה לנמל התעופה בן גוריון.

תכנון הפרויקט בוצע ע"י "משה צור אדריכלים", מהמשרדים המובילים בארץ בתחום תכנון בנייני משרדים ושילובם הנכון בסביבה בה הם ממוקמים. לדברי משה צור: "היצירה הינה חוויה אסטטית מרגשת ולא שגרתית. היא כוללת יציאה לגינת גג מרהיבה או לגינת קרקע והחללים בין הגושים מכניסים את הדייר לאווירה מיוחדת פסטורלית. זהו פרויקט אוורירי עם זרימת רוח וקשר ויזואלי ישיר בקו ראשון לפארק ולאגם. את ההשראה לעיצוב המיוחד והאמביציה לתכנון קיבלתי מהבעלים הגב' חני הורוביץ אישה בעלת אנרגיות, מעוף ויזמות מיוחדים".

נגישות