ברוכים הבאים
לסביון קריית אונו

פרויקט המגורים החדשני והמפואר בין צומת סביון לקריית אונו יכלול שני בנייני משרדים ובניין מגורים, בני 17 קומות כל אחד. לכל אחד משלושת המבנים תוכנן לובי כניסה רחב ומפואר, וכן חצר פנימית ירוקה שופעת צמחייה, לצד קומת מסחר פתוחה שתכלול בתי קפה, מסעדות ומגוון חנויות. דיירי ואורחי הפרויקט ייהנו מחניון תת-קרקעי חכם הכולל עמדות אופניים ועמדות טעינה לרכבים חשמליים. את בנייני המשרדים קבוצת הורוביץ מצעידה מתוך מטרה לממש את חלומה של כל חברה בארץ, שרוצה לקדם עבור עובדיה חללי עבודה מתקדמים לצד שילוב של אורח חיים בריא. כמו כן, הפרויקט יציע לחברות חוויית עסקים חדשנית שתבוא לידי ביטוי, בין היתר, במודולריות העיצובית בכל קומה, וכל חברה תוכל ליהנות מההתאמה המדויקת ביותר לצרכיה.

LOCATION

על השכונה

רובע מיי אונו הינו מרכז עסקים ובילויים חדש, המוקם לרווחתם של תושבי בקעת אונו ושל השכונות החדשות המוקמות סביב הרובע. הפרויקט ממוקם על עורק תחבורה ראשי, בין כביש 461 לכביש 4622 ונהנה מקרבה לנמל התעופה בן גוריון.

צרו איתנו קשר
ונחזור אליכם עם הצעה מעניינת

הנני מאשר/ת בזאת כי עם מילוי הפרטים ושליחתם אני מסכים/ה לקבל שיחות שיווקיות, הודעות בסמס ו/או במייל גם אם אחד ממספרי הטלפון שלי רשום במאגר “אל תתקשרו אלי” של הרשות להגנת הצרכן.
נגישות