שם הפרויקט: הורוביץ מירון 8, תל אביב
על הפרויקט: הבניין ממוקם בדרום תל אביב בנגישות מרבית לצירי תנועה ראשיים וצפוי להשבחה משמעותית בשנים הקרובות. פרויקט בעיצוב חיצוני מרהיב בשילוב קירות זכוכית וכולל כניסה מהודרת עם פטיו. פנים הדירות ברמת גימור גבוהה לפי מפרט מתקדם המציע איכות חיים ללא פשרות.
מספר קומות6
מספר דירות23
חניה: חניון תת קרקעי עם חניה לכל דירה
אדריכל הפרויקטTOAM אדריכלים
משרד עו"ד מלווההרצוג פוקס נאמן

אודות הפרויקט

הפרויקט במירון 8 מציע הזדמנות נדירה לרכוש דירות שלושה חדרים חדשות בסטנדרטים עדכניים, רגע לפני שתנופת ההתחדשות באזור תזניק את המחירים. הדירות, ששטחן כ-51 מ"ר והן כוללות מרפסת וחניה תת קרקעית, נמכרות באומדן מחיר של החל מ-1.59 מיליון ₪ לדירה בקומה הראשונה (כמחצית ממחירה של דירה דומה בפלורנטין הסמוכה).

אכלוס הפרויקט צפוי בשנת 2021.

המיקום והשכונה

ליהנות מהתנופה הנדל"נית באזור כולו – באזור עומדות להיבנות כ-1,000 דירות חדשות, ועיריית תל אביב מעודדת צעירים להגיע לאזור, בעזרת מלגה שנתית של יותר מ-9,000 שקלים.

מיקום מתפתח בתל אביב – במרחק דקות הליכה ספורות משדרות רוטשילד, מקניון עזריאלי ומהתחנה המרכזית, מירון 8 הוא המיקום המושלם לצעירים שרוצים לגור קרוב לכל מה שיש לתל אביב להציע.

מי שקנה בשכונות נווה צדק ופלורנטין ברגע הנכון, לפני שעלו המחירים, עשה את עסקת חייו. עכשיו זו ההזדמנות שלכם להשקעה ביעד הבא שערכו יזנק: שכונת נווה שאנן. התשואה על ההשכרה אטרקטיבית כבר היום, ועומדת על כ-5% לשנה.

מירון 8, תל אביב.

תוכניות דירה

נגישות