אמנת חברה קבוצת הורוביץ

קבוצת הורביץ חרתה על דגלה להעניק ללקוחותיה חווית מגורים תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר. "אמונה, אמון ואמינות" הם העקרונות המהווים את הבסיס לפעילות העסקית והנהלת קבוצת הורביץ וכלל עובדיה מחויבים לפעול בהתאם לעקרונות אלה, הן מול הלקוחות והן מול השותפים בתהליכי הייזום והבנייה השונים.

יושרה ושקיפות

אנו פועלים בשקיפות מלאה לאורך כל הדרך ותמיד מתוך יושרה. בדומה לתהליך בניית בניין יציב ואיתן, המתחיל בהנחת יסודות, כך גם יושרה ושקיפות מבחינתנו, הן היסוד והבסיס לכל פעילות שלנו מול לקוח, שיובילו אותנו לשביעות רצונו וחווית מגורים מופלאה.

חוויית מגורים

אנו שוקדים כל העת לאתר הזדמנויות ולבנות פרויקטים המספקים חוויית מגורים לשביעות רצונם של לקוחותינו, הכוללת מחשבה ותכנון הן ברמת המאקרו, בחירת השכונה הנכונה ונגישות למרכזי חינוך, מסחר ו.. והן ברמת מיקרו, עיצוב הפרויקט, תכנון הדירות וכדומה. לקוחות שמרוצים מביתם הנבחר ומרוצים מאיתנו, הם מנוע המוניטין של חברתנו.

מצוינות

אנו מחויבים למצוינות בכל תחומי הפעילות של החברה ולמידה מתמדת להתייעלות ומובילות וביניהם גם תחום ההתחדשות העירונית ברחבי הארץ ובעיקר בפריפריה. בכל פרויקט שלנו, אנו פועלים לפי הסטנדרטים המתקדמים ביותר עם מיטב הספקים המובילים, כל אחד בתחומו. עובדי החברה חשים מידי יום את השליחות המשותפת שלנו כקבוצה שמסייעת להגשים חלומן של משפחות רבות ברחבי ישראל, להקים בית.