שם הפרויקט: הורוביץ במשתלה – נוף צהלה – תל אביב
על הפרויקט: פרויקט מגורים מפואר בשכונה המבוקשת בצפון תל אביב, המשלב דירות, דירות גן, פנטהאוסים וקוטג'ים מפנקים בני 3 קומות עם גינה מרווחת.
מספר קומות: 6 
מספר דירות: 29 + 12 קוטג'ים
חניה: לכל דירה
אדריכל הפרויקט: אילן פיבקו
משרד עו"ד מלווה: פישר בכר חן

אודות הפרויקט

הפרויקט ממוקם בשכונת המשתלה בצפון תל אביב, המסומנת כיעד "חם" ומבוקש ביותר בארץ בכלל ובתל אביב בפרט. הפרויקט המרהיב בניצוחו של אדריכל העל אילן פיבקו נמצא כעת בשלבי איכלוס  וכולל 29 דירות, 17 מתוכן בבניין מגורים מפואר ועוד 12 קוטג'ים החולשים על פני שלוש קומות: קרקע, קומה עליונה ומרתף, עם גינה הצמודה לדירה.

הקוטג' הדו משפחתי מכיל חמישה חדרים על פני שטח של 135 מ"ר, עם חצר בשטח 55 מ"ר ו-30 מ"ר לניצול. היחידה פונה מערבה ומזרחה, ובעליה נהנים משתי חניות. כמו כן, בפרויקט דירות גן עם חצר מרווחת וקומת מרתף, ודירות פנטהאוז חמישה חדרים עם מרפסות בגודל של 50 מ"ר.

תאריך יעד: סוף שנת 2018

המיקום והשכונה

שכונת המשתלה ממוקמת בצידה הצפוני ביותר של תל אביב על גבול רמת השרון ומאופיינת כשכונת יוקרה המציעה איכות חיים גבוה לתושביה. במרכז השכונה ישנו מדרחוב רחב ידיים מיועד להולכי רגל בלבד ומאפשר איזור משחק בטוח לילדים, פארק ציבורי גדול ופארק הבריכות. האוכלוסיה המתגוררת בשכונה לשייכת לחתך סוציואקונומי גבוה, מערכת חינוך מתקדמת ומצויינת והיא אידיאלית לגידול ילדים.

סשה ארגוב, תל אביב.

נגישות