אודות חני הורוביץ

חני הורוביץ היא יזמית נדל"ן מנוסה, המתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמה של פרויקטים למגורים, מרכזים מסחריים ומשרדים יוקרתיים. האהבה של הורוביץ לנדל"ן התחילה כבר בגיל צעיר, כאשר הבטיחה להוריה כי יבוא יום והיא תבנה גורד שחקים. באמצעות עבודה קשה, התמדה ואמונה, הגשימה חני את חלום הילדות שלה והקימה את קבוצת הורוביץ.  

לצד היותה אשת מקצוע מצליחה, הורוביץ הינה אם מסורה לעשרה ילדים. היא מתגוררת בסביון עם ילדיה ועם בעלה – תלמיד חכם המסייע לה לנווט בעולם העסקי. עבורה, הסוד לשילוב בין קריירה למשפחה טמון בכוח רצון, ניהול זמן מיטבי, עזרה מהמשפחה וסיעתא דשמיא. מודל זה מגיע מהסביבה שבה הורוביץ גדלה והתחנכה. 

הורוביץ באה מבית חרדי שבו משלבים בין תורה לעבודה, מתוך הבנה כי יש לעמול ולעבוד על מנת לזכות בהצלחה. כך, סבה של הורוביץ מצד אמה, הגיע ארצה מפולין והקים עסק לחומרי בניין. סבה מצד אביה סחר ביהלומים בבלגיה, עד שנקרא על ידי בני דודיו לעלות ארצה להקים חברת בנייה. אמה של הורוביץ עשתה היסטוריה כאשר הפכה לאשת העסקים הראשונה בבני ברק, עם הקמת "רהיטי ויזל", חברה פורצת דרך בעיצוב והתאמת ריהוט לצרכיו הייחודיים של הלקוח.

לכן, אין זה מפתיע שהורוביץ בחרה להמשיך בדרכם של בני משפחתה ולפתוח עסק עצמאי. על מנת להשתלב בעולם העסקי, למדה הורוביץ מדעי הרוח במכללה יוקרתית באנגליה, ולאחר מכן המשיכה ללימודי אדריכלות בשלוחה של הטכניון. בשנת 1999 החלה הורוביץ לעסוק בנדל"ן וברזומה שלה למעלה מאלף דירות שאוכלסו באזורי ביקוש כמו תל אביב, הרצליה, גליל ים, פתח תקווה, רמת השרון ורמת גן.

חני הורוביץ – מנכ"לית חברת הנדלן קבוצת הורוביץ

קבוצת הורוביץ בבעלותה של חני הורוביץ נדלן זכתה למעמד של חברת נדל"ן בולטת בשוק הישראלי, הודות לצוות אמין, מנוסה ומיומן המלווה את הלקוח החל משלבי המשא ומתן הראשוניים ועד לקבלת המפתח.

לאורך הקריירה שלה, הקפידה הורוביץ להביא לידי ביטוי את מחויבותה הבלתי מתפשרת למצוינות בתכנון וביצוע של עשרות פרויקטים הכוללים בנייני בוטיק אטרקטיביים לצד מגדלי דירות מפוארים. 

במהלך השנים זכתה הורוביץ במספר רב של פרסים, עליהם ניתן למנות את פרס "אשת חיל" של מרכז הבניה הישראלי, הופעה ברשימת עשר הנשים המשפיעות לשנת 2018 של מגזין הדיגיטל "אקטואליק" והשתתפות בפאנל "נשים חרדיות פורצות דרך" בכנס WE WOMAN. לכן, אין זה מפתיע כי היא זכתה לכינוי "וונדר וומן החרדית" במגזין שמנת וזכתה לחשיפה רחבה בתקשורת.

הפרויקטים הבולטים שהקימה הקבוצה בשנים האחרונות מצטיינים בתכנון וביצוע ברמה גבוהה, תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים במיוחד. בין אם מדובר במגדל יוקרתי או בבניין בוטיק אינטימי – קבוצת הורוביץ מטפלת בכל פרויקט משלב התכנון ועד האכלוס, תוך ליווי הדוק ומקצועי. בימים אלה, למעלה מ-720 יחידות דיור בהיקף של למעלה משני מיליארד ₪ נמצאות בשלבי התכנון או הבנייה. 

השראה וחזון

"אמונה, אמון ואמינות" הם העקרונות המהווים את הבסיס לפעילותה של הורוביץ. כפועל יוצא, היא חרטה על דגלה את ערכי המצוינות והחדשנות, תוך הקפידה על סטנדרטים גבוהים של איכות בכל הפרויקטים שהיא מבצעת. 

הורוביץ שמה לה למטרה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר, ולספק להם נכסים איכותיים ורווחיים, מתוך הבנה כי בנייה בסטנדרט גבוה, מקצועיות ועמידה בהתחייבויות מייצרת שביעות רצון מצד הלקוח ובונה אמון וסביבת עבודה מיטיבה.

קבוצת הורוביץ ממשיכה לצמוח ולהתפתח, ומציבה לעצמה יעדים חדשים כל העת. לשם כך, החברה משקיעה משאבים רבים בפיתוח עובדים, בטכנולוגיה ובחדשנות. החברה מאמינה כי השקעה זו היא הכרחית כדי להישאר בחזית הענף ולספק ללקוחותיה את הטוב ביותר.

חני הורוביץ

בעלים ומנכ"ל